T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / CANİK - Canik Halk Eğitimi Merkezi

Duyurular

Eyl

ÖĞRETMEN VE USTA ÖĞRETİCİ ORYANTASYON EĞİTİMİ

Ağu

Canik Halk Eğitimi Merkezi olarak 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı için Usta Öğretici başvuruları 21 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında alınacaktır. Başvurular merkez binamızda kurum yetkilisine bizzat elden yapılacaktır. Başvuru dilekçesine Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, Usta Öğretici Fotokopisi eklenecektir. Başvuru formunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Ayrıca başvuru formu DOSYALAR kısmında da mevcuttur.

Şbt

TUTKALLI HAMUR ÇİÇEK YAPMA KURSUMUZ RAMAZAN BAYRAMI SONRASI BAŞLAYACAKTIR.

Tem

FİLOGRAFİ KURSU

Haz

YAZ DÖNEMİ KUR´AN KURSLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR.

Haz

YAZ DÖNEMİ MÜZİK KURSLARIMIZ

Haz

YAZ SPOR KURSLARI

Eyl

HİJYEN KURSLARINA BAŞVURULAR ALINMAKTADIR,

Haz

  • e-Yaygın sistemi ile e-Devlet entegrasyonu gerçekleştirildi

May

YIL SONU MERKEZ SERGİMİZ 23 MAYIS 2017 SALI GÜNÜ SAAT 14:00 CANİK CİMNASTİK SALONUNDA YAPILACAKTIR.

May

Açık Öğretim Ortaokulu 3. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ile  Açık Öğretim Lise kayıt yenileme işlemleri 08 - 18 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır.

NOT: Açık Öğretim Lise 3.Dönemde sadece kayıt yenileme işlemi yapılmaktadır. 30 Haziran 2000 ve öncesi doğumlular kayıt yenileme işlemi yaptırabilmektedir.

Nis

HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ FUTBOL KURSLARINDA YENİ DÖNEM

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında yapılan işbirliği çerçevesinde, ilgili futbol kurslarını yürütecek antrenör / öğretmenlerin, çocuk futbolu alanında güncel bilgiler dahilinde uzmanlaşması amacıyla her yıl Türkiye Futbol Federasyonu tarafından “Halk Eğitimi Merkezleri Futbol Kursları Spor Eğitmeni Futbol Sertifika Programı 1. Kademe (6 – 9 Yaş) ve 2. Kademe (6 – 13 yaş)” eğitimleri verilecektir.

Haziran ayında yapılacak eğitimlere katılmayan; TFF antrenörlük belgelerine (UEFA A, UEFA B, TFF Grassroots C ve TFF Grassroots Liderlik) sahip antrenörler ve öğretmenler ile Spor Yüksek Öğrenimi veren kurumlardan mezun olanlar, Temmuz 2017´den itibaren "Halk Eğitim Futbol Kursu" açma yetkisi alamayacaklardır. 


2017 - 2018 eğitim ve öğretim yılında, Halk Eğitimi Merkezleri Futbol Kursu açmak isteyen spor eğitmenlerinin, Haziran 2017’de gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilmek için 1 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında http://www.tff.org/ web sayfasındaki online kurs başvuru sisteminde kayıt oluşturmaları gerekmektedir. Eğitimlerin hangi il ve ilçelerde yapılacağı, başvurular tamamlandıktan sonra http://www.tff.org/ web sayfasında duyurulacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

 

Nis

MAKRAME VE AĞ ÖRME KURSU

Şbt

FOTOĞRAFÇILIK VE DİJİTAL FOTOĞRAF ÇEKİMİ KURSU AÇILACAKTIR.

Şbt

AMATÖR FİLM VE BELGESEL YAPIMI KURSLARIMIZA  ÖN KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR.